ה X360 שלי התפגר כתוצאה מפריצת RGH

מדריכי חומרה ותוכנה - מודים של קונסולות, הפעלת אמולטורים וכל נושא טכני אחר
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: ה X360 שלי התפגר כתוצאה מפריצת RGH

שליחה על ידי Ax=Battler »

הבעיה לא נפתרה.. לקח לו קצת יותר זמן אבל אחרי פחות משעה הוא שוב נכבה מעצמו.
אני מפרק את הפריצה וחוזר ל LT. אני מקווה רק שהוא יחזיר לי את הכסף.

תופעת לוואי של כל הבלאגן הזה היא שהורדתי את Skyrim בסוף למחשב ובגלל שזה משחק Games for Windows אז הוא מקבל אינפוט מהשלט של הבוקס.
בסופו של דבר אני משחק Skyrim על הפיסי (שמחובר לטלויזיה) עם השלט של הבוקס רק עם גרפיקה בערך פי 2 טובה יותר מהבוקס. לא יודע למה יש לי בכלל לחזור לקונסולות, יש לי הכל על המחשב ובאיכות גבוהה בהרבה ועם אופציות קינפוג אינסופיות והכי טוב - בלי פריצות והלחמות ושטויות.

להלן החלק המעניין בסלון שלי:

תמונה
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

יאפ, זה מה שאני טענתי כבר די מזמן. כיום, אין סיבה לשחק על ה-XBOX 360 במשחק שיוצא גם למחשב(ורוב המשחקים הטובים יוצאים גם למחשב). בטח כשיש גיים-פאד של XBOX 360, ואם יש מסך גדול אז בכלל.

מהבחינה הזו אולי ה-PS3 עדיף כי נראה לי שיש לו יותר משחקים בלעדיים שאין אפשרות לשחק בהם גם במחשב.

עם זאת, הערת אגב...למה לשחק בסקיירים עם גיים-פאד? עכבר הרבה יותר נוח(למרות הממשק הגרוע שבנוי לקונסולות. ניסיתי עם הגיים-פאד שלי ולא הסתדרתי).
אף פעם לא הבנתי למה להשתמש בגיים-פאד במשחק FPS, אפילו באחד שלא דורש יותר מידי דיוק כמו סקיירים.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

אני מסכים לחלוטין עכבר ומקלדת נוחים בהרבה ל-FPS, גיימפאד טובים למשחקי פלטפורמה ומרוצי מכוניות, אפילו בGTA לדעתי עם העכבר זה היה נוח יותר, הקטע של הגיימפאד זה שאפשר להיזרק על הספה ולשחק אבל תכלס קשה להיזרק על הספה ולשחק FPS...
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

אחלה סלון!

אם זה עושה לך את זה עדיין, הוא עשה לך חרא עבודה.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

R A V E N כתב:
dj_anubis כתב:אין לי אקסבוקס ואני לא מבין בזה...אבל מה שכן ראיתי אחד שהגיב על משהו בפייסבוק והוא כתב שבמשך 5 שנים הוא החליף כבר 4 אקסבוקסים ועכשיו הוא עבר לסוני והוא מאוד מרוצה, זה בחור מחול אין לי דרך לדעת אם זה נכון או לא...מעניין באמת איזה מכשיר אמין יותר...
זה לא משהו כל כך מפתיע. אקסבוקסים ראשונים היו עם בעיות חבל על הזמן. היו שם הלחמות גרועות וחלקים היו משתחררים. יובל evil-u בטוח יוכל להסביר על זה יותר.
אפילו מיקרוסופט בעצמה אמרה שיש בעיות וגם לכל אחד בארצות הברית עם בעיות האלה היה מקבל אחריות לעוד כמה שנים או משהו כזה.

אני כרגע על אקסבוקס שלישי. לאחד נדפק כרטיס מסך ולאחד מעבד נראה לי.
לשתי חברים שלי גם נשרפו בוקסים וכרגע הם על השני שלהם.

אז ללא ספק פס3 מכשיר אמין יותר למרות שגם שם היה איזה דגם שהיה נדפק.
כרגע אבל גם בוקס וגם פס3 די אמינים ואחוז התקלות בשניהם כמו בכל מכשיר חשמלי אחר.

אבל שתבינו אין לזה שום קשר למה שקרה לבאטלר. שם זה פשוט בגלל הפריצה וכל מה שקשור עליה
מייקרוסופט חיה טוב :mrgreen:
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

מישהו פה הוריד את הBATTLSHIP החדש לאקסבוקס? הורדתי אותו והוא מבקש ממני עדכון, אני עוד לא עשיתי את העדכון, קצת חושש...למרות שיש לי RGH. אבל אצל מייקרוספט באמת לך תדע.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

באטלר יש לך סלון מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ובקשר למחשב, אז לא כל דבר יוצא למחשב וגם לא כל דבר יוצא באותו זמן כמו בקונסולות
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu כתב:מישהו פה הוריד את הBATTLSHIP החדש לאקסבוקס? הורדתי אותו והוא מבקש ממני עדכון, אני עוד לא עשיתי את העדכון, קצת חושש...למרות שיש לי RGH. אבל אצל מייקרוספט באמת לך תדע.
אני מאוד מקווה שאתה יודע שלא מעדכנים מכשיר בצורה רגילה!!!! תזהר עם זה!!!

אני יכול לתת לך מדריך , למרות שזה קצת מסובך (לא כל כך אם אתה מבין בדברים האלה)
בדיוק לפני איזה שבוע עדנתי את המכשיר כי לא עבדו לי כמה משחקי XBLA

דרך אגב BATTLSHIP לפי מה שהבנתי משחק קקה
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

עידכון קטן: הבחור לקח את האקסבוקס האמריקאי סלים שהביא לי אתמול ויחזיר לי XBOX אירופאי עם LT3.0 (וכמובן עלות הפריצה שבסופו של יום נכשלה..) ובא לציון גואל.
חוויה מסריחה ביותר, אני חייב להגיד. רק שוכנעתי יותר שבסבב הקונסולות הבא אני לא פורץ כלום וקונה רק מקוריים (ובעיקר במבצעים מחו"ל).
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

רייבן אני יודע שלא מעדכנים אותו בצורה רגילה, יש מה שנקרא "עדכון שקט" ויש עדכון רגיל.
אני לא מחובר לליב ולא כל החרטא הזאת. השאלה באמת אם בעלי פריצת RGH צריכים לחשוש מעדכון כזה או אחר.
בפורמים לא מצאתי תשובה לזה עדיין. בלי שום קשר עם הBATLLSHIP הוא חרא של מישחק או לא. בסופו של דבר אני יצטרך לעשות עדכון. למרות שזה מוזר לי, בזמנו הבחור שעשה לי את הRGH אמר שלא צריך יותר עדכונים.
ואם יש לך מדריך אז כן פרסם אותו פה בבקשה.

ואגב באטלאר הסלון שלך נראה ממש מגניב, אגב מה זה בסוף פלזמה או LCD או LED?
שלח תגובה