יצא קונסולה חדשה Master System 3 !!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

יצא קונסולה חדשה Master System 3 !!

שליחה על ידי R A V E N »

למי שלא יודע בברזיל משחקי סגה מאוד פופולרים עד היום. עד כדי כך שיבואן הרשמי Tectoy עד היום מוכר ומפתח קונסולות ואפילו משחקים למגהדרייב ולמאסטר סיסטם. הם גם תרגמו רשמית המון משחקים בזמנו. ועוד משהו מגניב , הם אפילו פיתחו לבד כמה משחקים במיוחד למאסטר סיסטם ולמגה דרייב, כמו סטריט פייטר 2 שיצא ב1997 למאסטר סיסטם רק בברזיל וגם Duke Nukem 3D למגה דרייב שגם יצא רק בברזיל.
לסגה הייתה הצלחה עצומה בברזיל .

הנה מכשיר החדש מבית Tectoy תמונה
Master System 3 בלי חריץ לקלטות, עם 131 משחקים כבר בנויים בפנים (מחיר בסביבות $133)
תמונה

דגם 2007 => תמונה

תמונה

עוד מכשירים מבית TECTOY

מגה דרייב נייד עם 20 משחקים בנויים בפנים
תמונה

מגה דרייב 3 עם 86 משחקים בפנים, כוללים FIFA 2008!!! וגם Need For Speed Pro Street !!!
אה יש שם גם SIMS2 וגם SIM CITY4. הכל 16 ביט!
תמונה
תמונה
תמונה
ארז
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

Re: יצא קונסולה חדשה Master System 3 !!

שליחה על ידי ארז »

איזה מגניב!
ניד פור ספיד למגה דרייב!
יש מצב לקישור של הרומים החדשים?

ומימה שאני הבנתי זה שיש מיזמן מגה דרייב 3 רק שהו נראה אחרת
http://segaclone.emucamp.com/clones/ant ... drive3.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

[youtube]ALPqgp-HccE[/youtube]
ארז Games
....בואו לזהות את המשחק שאתם מחפשים בעזרת סרטונים....
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic. ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה
Shire_N
מתקדם
מתקדם
יצירת קשר:

שליחה על ידי Shire_N »

יש אימלטור + רומים? אם כן,אשמח ללינקים.
תודה על הידיעה רייבן :)
מכירת משחקים לסוני פלישטיישן 1 ו2 + חבילות שלמות של משחקים כמו : N64 , ארקייד,SENS ,מגאסון,מגה דרייב ועוד.
מי שמעונין שידבר איתי במסן:shir---@hotmail.com
alexkidd
מומחה
מומחה

שליחה על ידי alexkidd »

קצת מיותר ומאוחר מדי לדעתי עם כל האמולטורים שיודעים לתת את אותה תוצאה ובחינם ואפילו באופן חוקי
המגה דרייב הנייד נראה דווקא מדליק
המסטר סיסטם פשוט בזבוז של השקעה בעיני. גם 133 דולר!! וואט דה פאק וגם 6 כפתורים לכל ג'ויסטיק!
בשביל מה? לאותם אנשים שקונים תמשחקים האלה אין מחשב אפילו פשוט שיכול להריץ את כל האמולטורים של סגה?
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

אתה לא יכול להחליף את החוויה של משחק בקונסולה המקורית, עם השלט המקורי ועל טלויזיה אמיתית ובלי איטרפולציות גרפיות של מסכי מחשב.. זו הסיבה למה אנשים עדיין קונים את הדברים האלה
alexkidd
מומחה
מומחה

שליחה על ידי alexkidd »

בטח שאפשר! האמולטורים של היום מספיק משוכללים להריץ את המשחקים בגרפיקה צבעונית וחלקה מה גם שהיום לכל כרטיס מסך ב-5 השנים האחרונות יש יציאת TVOUT שניתן לחבר לטלויזיות "העבות" של פעם. אני אישית לא הרגשתי בהבדל בין זה לקונסולה מקורית.
מה עוד שאפשר לחבר ג'ויסטיקים הרבה יותר נוחים ומדויקים מהג'ויסטיקים המקוריים ולהפוך תמחשב לקונסולה לכל דבר.
ועוד 133 דולר!! ה360 עוד שבועיים הולך לרדת ל-200$. איך זה עדיין מצליח בברזיל? לרוב האנשים יש בכלל אפשרות לממן לעצמם קונסולה משוחזרת במחיר כזה מופקע?
E T
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי E T »

גם לי המחיר נראה קצת מופקע... אגב, אני לא אתפלא אם הרומים החדשים הם האקים של רומים ישנים (ברוסיה הפכו את mick & mack להארי פוטר!)
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

E T כתב:גם לי המחיר נראה קצת מופקע... אגב, אני לא אתפלא אם הרומים החדשים הם האקים של רומים ישנים (ברוסיה הפכו את mick & mack להארי פוטר!)
חחח mick & mack להארי פוטר , ענק! צריך לראות את זה, יש איזה לינק?

ואני לא חושב שכאן זה המקרה כי חברת TECTOY מתפחת המון משחקים לבד ובאופן רשמי לשוק הברזילאי
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

חחחחחחחח מגניב,
לגבי המחיר, אל תשכחו שזו ברזיל, רוב המחירים שם מופקעים, נדמה לי שזו המדינה היחידה בעולם שפלייסטישן 3 עולה יותר ממה שהוא עולה כאן.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה