סרט דוקו חדש, על משחקי מחשב בשנות ה80

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: סרט דוקו חדש, על משחקי מחשב בשנות ה80

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu כתב:טוב אלכס איך שרשמתי לך אתה לא יכול להבין לעולם מה זה משחקי מחשב של פעם,כי לא היה לך פיסית מחשב.

ואגב אם אתה חושב שהמישחק השוטר מבברלי הילס הוא עלוב, אז פה מתחליה הבעיה שלך, והבעיה שלך היא שאתה

לא מבין שזה שמתי שיצא המישחק הזה לאמיגה לא היה שום דבר ששמשתווה לזה! נכון אולי המשחק לא הכי כייפי ולא הרבה תוכן, אבל רבאק הוא יצא ב1990 מה היה לך אז בשנת 90 בדיוק. במיקרה הטוב את הפיסי העלוב נפש ב4 צבעים? אז תבין אלכס זה הכל יחסי לאותה תקופה. או שאולי היה לך את מריו לNES ? באמת אלכס ציפתי ממך ליותר
ידע בתחום. אתה באת מעולם נראה לי רק של נינטנדו ומעלה...אז גדלתי מקונסלת האטארי, דרך ספקטרום,קומדור,סגה סיסטם,ורק אז אמיגה. ראיתי את הכל כמעט להבדיל ממך. מה שאתה רושם פה זה פשוט חוסר ידע בהסטוריה של משחקי המחשב. תבדוק את מה שאני אומר לעומק.

אבל להגיד שהמשחק השוטר מבברלי הילס הוא צואה?! זה מסביר את כל חוסר הידע שלך במשחקי המחשב של פעם.

אני מסכים איתך רק על דבר אחד, התוכניות ראלטי המפגרות האלה כמו "האח המפגר" (האח הגדול) זה המיץ של הזבל.
אתה יודע שיש לי ידע עצום בתחום הזה ושיחקתי בהמון המון משחקים.
הבעיה ג'קי זה שאתה מחשיב את היסטוריה לפי מה ששיחקת ואהבת ולא באמת איך זה היה
בשביל זה יש את החנון שתמיד מספר איך בתור ילד הוא ניסה לשחק במשחק וחחשב שהוא קשה אבל הוא היה פשוט זבל באמת

וואי ג'קי אני באמת לא מאמין איך בכלל אתה יכול להגיד את זה על שוטר מבברלי הילס
לא מבין כאילו מה אתה מחשיב משחק טוב לפי איך שהוא נראה וכמה צבעים יש לו?
משחק טוב זה משחק טוב! וכל משחק אקשן-פלטפורמה על NES או על מסטר סיסטם פי מיליון יותר טוב מזה

איך איך אפשר להגיד על שוטר מבברלי הילס משהו טוב?
אנחנו משחקים בשביל גיימפליי ואין במשחק הזה גיימפליי. זה משחק שחנון צריך לסקר
למי אכפת שבגרפיקה המשחק הזה היה הכי יפה לאותה תקופה?

כמו שאמרתי כבר משחק זבל זה משחק זבל.
לא מבין למה זה חוסר ידע שלי במשחקים אם אני אומר שמשחק גרוע הוא משחק גרוע?

אתה פשוט מסתכל אחרת לגמרי על משחקים כנראה ואני מסתכל אליהם במשחקיות של גיימפליי ולא אם על אמיגה זה היה משחק הכי יפה ב1990 או על סגה סי די היה משחק סרט שבאותה תקופה היה משהו מדהים בתור ילד

לא סתם יש סקרים באלפי אתרים שבוחרים תמיד פחות או יותר אותם משחקים להכי טובים והכי גרועים

באמת ג'קי הרגת אותי עם השוטר מבברלי :? המשחק הזה נוראי ובתור גיימר קשה לי להבין איך אתה בכלל יכול להגן על דבר כזה. כי הרי אתה גם גיימר
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

חח הנה סתם מישהו שמבקר את המשחק
זה מה שהוא רושם בכותרת
An awful game based on a solid movie. Ocean strikes out yet again.
משחק נוראי, OCEAN מכה שוב
מספיק לשמוע מה שהוא אומר בין 20 שניות ראשונות ל40 שניות
והכי חשוב הוא אומר - פשוט תשחקו לבד ותבינו!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=e0ux2FbcM4Y[/video]

כמו שכבר אמרתי אי אפשר להתווכח ששחור זה לא שחור ולבן זה לא לבן.
אי אפשר להגיד שסופרמן 64 זה לא משחק זבל. אי אפשר להגיד על משחק באמת גרוע שהוא לא. יש ויש
יש משחקים טובים או בינונים שזה כבר לפי טעם האישי. אחד אוהב מריו , השני לא אוהב. אחד אוהב GTA, אחר לא....
אבל יש משחקים נוראים שאי אפשר להגיד שהם טובים אחרי שמתבגרים ומבינים שהם היו ממש גרועים והתלהבת מהם פעם רק כי היה לו איזה סרטון יפה בהתחלה, מוזיקה טובה, גרפיקה יפה....

בגלל זה נתתי דוגמה אישית שלי. יש הרבה משחקים שאהבתי פעם או אפילו עד היום אני מאוד אוהב
אבל היום אני יודע או לפחות מבין שחלק מהם היו גרועים או לפחות לא עד כדי כך טובים כמו שחשבתי פעם

אני חושב שכל מי שנכנס פה לפורום ומבין טיפה במשחקים אם יראה את הוידאו של המשחק או אפילו ינסה לשחק בו, ישר יבין שלמשחק הזה לא מגיע ציון יותר מ1 או 2. וה2 הזה רק בגלל מוזיקה מהסרט

אני מקווה שלא פגעתי בך ג'קי או משהו כזה. ממש לא הייתה הכוונה

אפשר גם לראות מה רושמים בתגובות בוידאו הזה
[video]http://www.youtube.com/watch?v=TwC6K0b5LA0[/video]
תמונה
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

ריבן אני לא מתווכח עם ז'קי מכיוון שזה הקטע בכל המחשבים שהיה להם מסך שממש מדמה מכונה והיו רואים מעולה... הבעיה עם כל הסגה מאסטר סיסטם והנינטנדו שתמיד על המסך בטלויזיה הצבע היה נישפך ותמונה גרועה שבא היה לך להקיא איפה שהוא.... למרות שאני חולה על סגה אבל זה היה הקטע עם מחשבים שהיה להם את הריכוז שהיה לך בבית לא היית מפריע לאף אחד לראות טלויזיה ולא היו עוצרים אותך לגשת לחדר להכין שיעורים.. בקיצור זה היה חוויה.
עוד נקודה למחשבה היא: שהמשחק היה כל כך גרוע שלפעמים הוא היה עולה ולפעמים לא זה היה מתנהג כמו בחורה שמגרה אותך ולא נותנת (בקיצור יותר מושך:P)
אני זוכר את עצמי צועק על המוניטור "למה לא יכולו לעשות את המשחק כמו בסגה לעזזל למה לא לוקחים את הגרפיקה של המחשב היפה הזו ועושים לו מנוע כמו לסגה מאסטר סיסטםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם"
:(
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אלכס לא הבנת אותי אולי טוב, כל מה שאני מתכוון להגיד לך שהמשחקים של חברת OCEAN ואחרים, ביחס לחברות אחרות,ולתקופה העתיקה.יחסית הם היו בסדר גמור זהו. אני לא נכנס אית לתוכן של המשחק מבחינת כיף וכו'.

אותו דבר לגבי המשחק השוטר מבברלי הילס, הכל יחסית. למה שהיה בשוק המחשבים בשנת 90'.

ואריק העלה פה נקודה מעניינת לגבי איכות משחקי המחשב. וזה נכון כי חבל שלא עשו בסגה מסטר סיסטם יציאת S-VIDEO או R.G.B כמו באמיגה ;) הכל היה נראה הרבה יותר איכותי.

ואלכס אני לא כועס עלייך. אוהב אותך :mrgreen: הפורום הזה קיים פה בשביל דיונים נוסטלגים כאלה.

ובדיון הזה אני צודק תאמין לי.
UberFreak
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי UberFreak »

jackiabu כתב:ובדיון הזה אני צודק תאמין לי.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
שלח תגובה