סרטונים מצחיקים ו-SONIC RIDERS ל-PS2

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

סרטונים מצחיקים ו-SONIC RIDERS ל-PS2

שליחה על ידי dj_anubis »

שלום שלום,
קודם כל אם מישהו לא מכיר אני מאוד ממליץ על הכתבות למשחקים שנעשו ע"י THE ANGRY VIDEO GAME NERD
זה חנון שעושה כתבות למשחקים גרועים או קונסולות גרועות אני מבטיח לכם שאם תראו אתם תהיו בריצפה מרוב צחוק, הוא כל כך צודק בכתבות שלו והוא עושה אותן כל כך מצחיק כנסו לפה:
http://cinemassacre.com/AVGN/Nes_Nerd_videos.html
ותבחרו סרטון :lol:

דבר שני יש את המשחק SONIC RIDERS 1,2 ל-PS2 תגידו המשחק הזה קשה או מה?
במשחק הראשון לא הצלחתי לעבור את המרוץ החמישי בחלק הראשון.
במשחק השני לא הצלחתי לעבור את המרוץ הראשון ואחרי מספר מועט של פעמים פשוט התייאשתי.
הגרפיקה במשחקים מעולה רואים שסגה עשתה את המשחק, אבל אני לא יודע מה נסגר עם רמת הקושי במשחק.
כאילו אני לא מבין איך ילדים אמורים לעבור את זה ולהתקדם, מה שעוד יותר מעצבן שמי שבאמת קונה את המשחק מקורי באיזה 200 שקל בא הביתה ומתבעס על החיים שלו שהוא לא מצליח להתקדם.
אז מי שמכיר את המשחק תגידו לי מה אתם חושבים על רמת הקושי של המשחק
תודה, ביי בינתיים
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: סרטונים מצחיקים ו-SONIC RIDERS ל-PS2

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב:שלום שלום,
קודם כל אם מישהו לא מכיר אני מאוד ממליץ על הכתבות למשחקים שנעשו ע"י THE ANGRY VIDEO GAME NERD
זה חנון שעושה כתבות למשחקים גרועים או קונסולות גרועות אני מבטיח לכם שאם תראו אתם תהיו בריצפה מרוב צחוק, הוא כל כך צודק בכתבות שלו והוא עושה אותן כל כך מצחיק כנסו לפה:
http://cinemassacre.com/AVGN/Nes_Nerd_videos.html
ותבחרו סרטון :lol:
לא שיחקתי בסוניק הזה . ובקשר ל THE ANGRY VIDEO GAME NERD , זה פשוט ענק ואני לא מפספס שום תוכנית. הוא כזה ענק ומצחיק. מומלץ לכולם!
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

Re: סרטונים מצחיקים ו-SONIC RIDERS ל-PS2

שליחה על ידי Evil-u »

אנגרי נרד הזה הוא פשוט גאון.
עושה את השטויות האלו מ 2006 והורג אותי מצחוק בכל פעם.
אגב היום אמור לצאת פרק חדש שלו בו הוא משתף את הקהל בירידות על משחק. (היה צריך לשלוח לי אימייל עם הצעות)
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה