אמולטורים והפעם דריים קאסט

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
eric
מאסטר
מאסטר

אמולטורים והפעם דריים קאסט

שליחה על ידי eric »

האמולטורים השונים של דריים קאסט... מאוד מעניינים, כי אמולטור אחד שניקרא nullDC v1.0.0 Beta 1

הוא ממש לא כמו האמולטור של ChankastAlpha025

דרך אגב מצאתי שהם אלו האמולטורים הטובים ביותר כיום של סגה דריים קאסט

האמולטורChankastAlpha025 מריצ מאוד נחמד את את משחקי הסטרייט פייטרCapcom vs. SNK 2 אולם את SONIC2_ECH הוא לא מריצ טוב, ושלא נדבר על בלו סטינגרE-BLUES.CDI ש-לפני כמה שעות סיימתי בפעם השניה, מהפעם האחרונה שסיימתי בדריים קאסט עצמו מלפני כמה שנים טובות

אגב אם מדברים על משחקים טובים אז בהחלט למרות העיכובים הקטנים שעדיין יש באמולטור אני ממליצ בחום על בלו סטינגרE-BLUES.CDI

אני רק מחכה שה-קריאיירkln-carr.cdi יעבוד כי הוא המשחק הבא שאני אהנה לשחק שוב מאז אותם ימים טובים של הדריים קאסט

סגנון המשחקים שהמלצתי הם בסיגנון של ה-RESIDENT EVIL המתקדמים כמו קוד ורוניקה
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: אמולטורים והפעם דריים קאסט

שליחה על ידי R A V E N »

eric כתב:האמולטורים השונים של דריים קאסט... מאוד מעניינים, כי אמולטור אחד שניקרא nullDC v1.0.0 Beta 1

הוא ממש לא כמו האמולטור של ChankastAlpha025

דרך אגב מצאתי שהם אלו האמולטורים הטובים ביותר כיום של סגה דריים קאסט

האמולטורChankastAlpha025 מריצ מאוד נחמד את את משחקי הסטרייט פייטרCapcom vs. SNK 2 אולם את SONIC2_ECH הוא לא מריצ טוב, ושלא נדבר על בלו סטינגרE-BLUES.CDI ש-לפני כמה שעות סיימתי בפעם השניה, מהפעם האחרונה שסיימתי בדריים קאסט עצמו מלפני כמה שנים טובות

אגב אם מדברים על משחקים טובים אז בהחלט למרות העיכובים הקטנים שעדיין יש באמולטור אני ממליצ בחום על בלו סטינגרE-BLUES.CDI

אני רק מחכה שה-קריאיירkln-carr.cdi יעבוד כי הוא המשחק הבא שאני אהנה לשחק שוב מאז אותם ימים טובים של הדריים קאסט

סגנון המשחקים שהמלצתי הם בסיגנון של ה-RESIDENT EVIL המתקדמים כמו קוד ורוניקה
וואי איך אני זוכר את בלו סטינגר!! באותו זמן עוד עבדתי בבחנות למשחקי ווידאו "מגה סאן סנטר" וכשקיבלנו אותו , זה היה פשוט משחק דור הבא. משהו לא מהעולם הזה!
אז רגע תגיד באיזה אמולטור הוא ירוץ הכי מושלם שאפשר? ב nullDC v1.0.0 Beta 1 ?

ומה המשחק השני שכתבת? CARRIER ? מה זה גם אותו סיגנון?
תמונה
eric
מאסטר
מאסטר

Re: אמולטורים והפעם דריים קאסט

שליחה על ידי eric »

הוא ירוצ באמולטור הזה nullDC v1.0.0 Beta 1

רוב הזמן הוא ירוצ על 75 אחוז עד ל-80

זמנים נדירים על 100 אחוז רק במיקרה שאין אוייבים ובמיזדרונות

בסרטים אפילו עד ל-45 מ-60 (דיי מבעס אבל לא נורא שווה)

כן, לקח לי שבוע לסיים אותו

דבר שני המשחק השני הוא באמת ניקרא CARRIER הוא משחק של ג'אליקו משחק גם דיי מופרע שמסופר בו על צוות בודק שנחת נחיתת אונס על ספינה בשם CARRIER אחרי שהספינה עצמה ירתה אותו

הצוות נשלח כי הספינה נרשמה כ-ספינת רפאים כי לא היתה תשובה ממנה

המשחק עצמו עובד הוא עולה אבל יש בעיה באימולטור שאי אפשר להתחיל אותו (אי אפשר ללחוצ START על המשחק)
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
שלח תגובה