סקירת עבר על Golden axe

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
Evil-u
יועץ
יועץ

סקירת עבר על Golden axe

שליחה על ידי Evil-u »

סקירת עבר על Golden Axe+ראיון עם היוצר המקורי של המשחק ועם היוצרים של החידוש beast rider
המשחק היה אדיר לזמנו (בגלל שזה סגה) והמשחק החדש הולך להסריח ברמות (בגלל שזה סגה :lol: )

אבל מה זה משנה קבלו 10 דקות מעניינות
http://www.gametrailers.com/player/40298.html
LONG LIVE NINJA GAIDEN
alexkidd
מומחה
מומחה

Re: סקירת עבר על Golden axe

שליחה על ידי alexkidd »

אני רק מהתמונות של המשחק קיבלתי חררה. איזה זלזול!!! :twisted: (החדש הכוונה)
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

Evil-u כתב: המשחק היה אדיר לזמנו (בגלל שזה סגה) והמשחק החדש הולך להסריח ברמות (בגלל שזה סגה :lol: )
חחחח זה כל כך נכון וכל כך עצוב :(
אחח איזה חברה אגדית היא הייתה
תמונה
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

פאק!!! כל כך עלוב

לעבוד עם היוצר של גולדן אקס ולהגיע לתוצאות מבחילות שכאלה..... פשוט בושה וחרפה

עוד משחק מפגר... שצריך למחוק אותו מההיסטוריה במקום להרים אותו ולהנציח אותו

חוצ מיזה אני לא מבין מה הקטע של גולדן אקס 2 שגם היה לתפארת SEGA למה מדברים עליו כל כך רע...

לפי דעתי משחק נוסטלגי שכזה שאתה רוצה לפתח אותו עליך לשמור על הדמות הראשית... אפשר לראות את זה במלא משחקים מחודשים שהצליחו לא פחות כגון.. מטאל סלאג 6 שהכניסו לו גרפיקה 3D אבל הדמויות נישמרו....

אילו הדמויות של גולדן אקס היו נישמרות פלוס טיפוח קטן של הטכנולוגיה של היום ורק את הגרפיקה היו משנים במיקצת ל-3D עם אפקטים מעניינים ודמויות רוע על מסך מלא ב-3D היה משחק מדהים... אבל מה לעשות המפתחים מפגרים וזה עובדה שהם ניזרקים לפינה של ה-3D כמו שאר היצרנים של שאר המשחקים הזולים ששוחכים מה שמם אפילו... הכל רדיפת בצע של כסף שלא מגיע להם בכלל מהשחקנים הענתיקות שעשו להם את הכבוד בעבר...

אלק שחקנים חנונים מפגרים שחזרו מבית הספר לשחק במכונה הזו.. אני מוכן להתערב איתכם שהם פחדו להיכנס ל-אולם המכונות כי היו מקבלים מכות מילדים כמוני... כל אחד יודע שמי שהיה מכור למשחקי ווידאיו לא יהיה מפגר מספיק בכדיי להמציא משחק דפוק כמו שהם המציאו עכשיו!!!!
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

ללא ספק גולדן אקס היה אחד המשחקים הכי טובים שיצאו אי פעם, אני אישית משחק גם בגרסה של הארקייד וגם בגולדן קסם 2, 3 לסגה מגה דרייב אני חייב לציין שגם נקמתו של DEATH ADDER מעולה.

אני חושב שאפילו יש לי את הדיסקטים הגדולים 1.2" ששיחקתי איתם בAT הישן :lol: רשום עליהם הגרזן המוזהב, מה שהיה כל כך מגניב בו שכל משחקי המכות 2.5D שהיו באותו זמן בארקייד ובסגה לא היו בPC גולדן אקס (אבל אני מתעקש לקרוא לו הגרזן המוזהב כדי לחיות את התקופה) היה בין הבודדים שהייתי יכול לשחק גם בבית אחרי שהייתי חוזר מהארקייד

מה שכן הגרסה החדשה נראית טוב עם הגרפיקה והכל, אבל הם פספסו בענק את הדבר הכי חשוב וזה שימור הנוסטלגיה.
שימו לב איזה משחק נפלא STREET FIGHTER 4, הם יכלו להמציא 1000 דמויות חדשות והכל, אבל מה שעושה אותו למשחק כל כך טוב שכל כך הרבה אנשים מצפים לו זה שהם לקחו את הדמויות המקוריות עשו אותם יותר יפות, אבל שמרו על הקונספט פשוט שיפרו אותו. בגולדן אקס שכחו מהנוסטלגיה וזה חבל.

מבחינה גרפית לדעתי הוא נראה ממש טוב, אבל שוב החלק הקסם של המשחק פשוט לא שם כי הדמויות המקוריות לא שם. אולי אנחנו שופטים מוקדם מידי כי אני לא ראיתי עדיין שום פרומו חוץ מהפרומו הזה ושם לא רואים יותר מידי.

ועכשיו יאללה לשחק גולדן אקס... ;)
E T
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי E T »

אני אסתפק בGolden Axe HD :lol:
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

נחמד לדעת, הלכתי להוריד את הסרט:
conan the barbarian
ואם כבר אז אני חייב לציין שגולן אקס אכן משחק מעולה (למרות שממש איחרתי את זמנו)
* יצאה גם גרסת מחשב אם איני טועה ?
E T
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי E T »

כן, אבל של הארקייד עדיין נחשבת להכי טובה.
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

למרות שהיא הרבה יותר קצרה.
אבל הסוף שלה הרבה הרבה יותר אדיר! <:
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה