חתול תחמן..

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
ארז
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

חתול תחמן..

שליחה על ידי ארז »

קטע חזק! :lol:
[youtube]muLIPWjks_M[/youtube]
ארז Games
....בואו לזהות את המשחק שאתם מחפשים בעזרת סרטונים....
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic. ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: חתול תחמן..

שליחה על ידי R A V E N »

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה קטע ענק!!!!
החתול שולט!
תמונה
yohai
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי yohai »

חח איזה חתול חכם...
בכל זאת אני יותר מעדיף כלבים.
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

מה זה, הם משחקים דג מלוח ?
vanila
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי vanila »

אשכרה דג מלוח
לי יש חתולים בבית קומדיה ריאלטי מטורפת 24 שעות ביממה :lol:
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

חחחחחחחחחחחחחחחח :shock:
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
שיר
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי שיר »

זה כל כך ברור שזה זיוף-מה הבעיה להדביק את החתול? יש היום תוכנות תלת מימדיות ברמה שלא מרגישים שזה במחשב.
הרי בצורה הגיונית חתול לא עד כדי כך חכם..
shir |סטים שלמים של משחקי וידאו (מגאסון,מגה דרייב,MAME ועוד)
לפנות אליי בפרטי.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

שיר כתב:זה כל כך ברור שזה זיוף-מה הבעיה להדביק את החתול? יש היום תוכנות תלת מימדיות ברמה שלא מרגישים שזה במחשב.
הרי בצורה הגיונית חתול לא עד כדי כך חכם..
על תדברי שטויות. זה ברור לכולם שזה אמיתי. לא כזה מיוחד, פשוט חתול שולט!

חחח חתול לא עד כדי כך חכם , נראה לך שחתולים לא חכמים. יש חתולים מה זה מיוחדים
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

חתולים הם טורפי על ולכן הם חכמים בהרבה מכלבים שהם חיות נחותות יותר.
העניין הוא שכלבים הרבה יותר ידידותיים לבני אדם מחתולים ולכן נראה כאילו הם חכמים יותר. הם לא, חתולים (לרוב) הם פשוט אנטיפטיים כלפי אנשים
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

Ax=Battler כתב:חתולים הם טורפי על ולכן הם חכמים בהרבה מכלבים שהם חיות נחותות יותר.
העניין הוא שכלבים הרבה יותר ידידותיים לבני אדם מחתולים ולכן נראה כאילו הם חכמים יותר. הם לא, חתולים (לרוב) הם פשוט אנטיפטיים כלפי אנשים
וואלה, נקודה טובה בקשר לטורפי על ..., למרות שראיתי לפני איזה כמה ימים כלב יחסית גדול רודף אחר חתול קטן (בתח שיחקו טופסת) :lol:
אישית גם אני ניסיתי להבריח כמה פעמים חתול והצלחתי, אבל כשניסיתי להבריח כלב אז הוא חשף אלי את שיניו ולכן אני לא מנסה לעשות רושם על כבלבים

אישית אני חושב שכלבים הם צייטניים יותר, חברותיים יותר וממלאים עבודה שחתולים לא עושים (כגון: כלבי שמירה, כלבי נחיה, כלבי גישוש, כלבים לגילוי חומרי נפץ או סמים, כלבים לגילוי והצלה של אנשים הלכודים בקרח)
תחלס, חשבתם על זה פעם שכלב בהשוואה לחתול הוא היחידי שחלק מהבעלים נותן לו לישון בחוץ במלונה (לא זכור לי שחתולים ישנים בתוח מלונה)

*אם כבר דיברנו על תורפי על אז חתולים שייכים למשפחת ה(אריות) וכלבים שייכים למשפחת הזאבים (ובן אדם כמובן שייך למשפחת ה(קופים) - ואני חושב שאם היינו נתקלים באחת מהמשפחות האחרות אז לא היינו שורדים)

ד"א: זה מזכיר לי, כמה כלבים ראיתי כבר שוכבים על הכביש בגלל שמכונית פגעה בהם או חתולים שמתים בן השיחים ומתרקבים, ראיתי גם כאלו (כלבים וחתולים) שמכונית פגעה בהם והם צולעים על 3 מרגליהם או אפילו מקרטעים על פחות מזה (רק עכשיו חשבתי על זה - אילו דברים נוראיים ראיתי והתעלמתי מהם... באמת עצוב :cry: )

אוייש, יצא לי לסיים את ההודעה שלי בנימה קצת פחות טובה, אז בשביל לרומם קצת את האווירה אני רק יגיד שלפני כמה ימים ראיתי איזה חתול שהיה על עוד חתול(ה) והוא היה מאוד אקטיבי :o וכמובן שבעטתי בהם והם נסו על נפשותיהם והסתלקו מהמקום :lol:
שלח תגובה