ARCADE VGA CARD 2

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
vanila
מתקדם
מתקדם

Re: ARCADE VGA CARD 2

שליחה על ידי vanila »

יאללה שלכם לאיזה רמה הגענו.
אריק יודע על מה הוא מדבר וגם הוא היחיד מבין כולכם שלקח את הצעד וחשף עצמו מול המצלמות על זה אין עוררין.
שנית אדון ג'קבובו הבן אדם כולה ניסה לשתף אותך בחוויה הלא נעימה שלו שועבר הרבה לפניך מסתבר את הסרט שאתה עברת אז על מי יש לך לפתוח פה?
ואשכרה במקום לקבל את הטיפ ממשהו שעבר זאת התחלת להתקיף אז למה בדיוק ציפית?
ואם אתה אומר שהוא למד הכל מאתרים מח"ול מן הסתם גם אתה היית באתרים האלה ולמדת לבנות מכונה אז על מי ירדת בדיוק?
סתם אתם זורקים שטויות לאוויר מבלי לחשוב חבל :?
ארז
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי ארז »

jackiabu כתב:
eric כתב:דרך אגב

כל מי שמתעסק בארצ עם מכונות ווידאיו מכל החברות אפילו פקמן הוא לא מגיע לקרסוליים שלי בהבנה של מכונות מולטי כגון MAME אז ברמה שלי אני חושב שלא חשב מספיק טוב ושיחשוב פעמיים כי לי מגיע הזכות להיתרברב :twisted:

וזה כבוד שיש בחור כמוני בארצ כי אף אחד לא משתווה לי

אז תוריד ת'כובע תרים טלפון תקנה מכונה ממני ותגיד תודה ותהנה :twisted: או שתמשיך לחפש את הצבעים העמוקים שגם ככה לא תקבל.. והדבר הכי פשוט להבין וכל אדיוט יכול להבין שהצבעים קיימים במסכים מסויימים ולא בכרטיס העוונטה שהם מוכרים לך (וואלה לא מאמין איזה נפולים יש פה)
אוףףף כמה עלוב נפש חובבן שקורא לעצמו "מבין במכונות" מדבר!!! יאללה יאלללה סע סע מפה ותן גז אתה והמכונות המעפנות שלך!! מי בכלל יקנה ממך חובבן מעפן!!! מיסכן וטיפש מי שיקנה ממך בורג אפילו!!!
לך תרכיב עוד מסך LCD חחחחה חחח ה חחחחה!! עלק מבין במכונות??!!!
וכל "הידע" שלך קראת כמוני בפורמים בחו"ל של מכונות. אני להבדיל משחצן עלוב כמוך לא מתבייש להודות שיש דברים שלא מבינים. הבנת את זה? למה אם לא בסוף תישאר לבד עם "המכונות" שלך ! אוי ואביו למיסכן שיקנה ממך ימעפן!
הכל עניין של גישה בחיים. אם לא הבנת את זה עד עכשיו אתה בבעיה! דבר יפה ובלי דאויניים.
מסקנה: "אל יתהולל חוגר כמפתח" הבנת את זה ברוך!! תוריד תראש שלך תעשה כבוד לכולם פה בפורום ואל תשוויץ.
ואז אולי איזה פריאר יקנה ממך בורג. :x
jackiabu
זה שאתה נידפקתה בקניית כרטיס מסך.
ואריק מתגאה במכונות שלו ובידעה שלו.
זה לא אומר שאתה צריך להוצאי את התסקולים שלך על אריק במלים כאלה!
אתה עובר על חוקי הפורום.
אתה מזכיר לי את גיל 16 בהתבטאויות שלך.

ואריק אכן מבין במכונות יותר מימני!
אריק עבד עם מכונות בעבר של מישהו אחר.
ומזה שנים הוא בונה מכונות ומוכר אותם.
ארז Games
....בואו לזהות את המשחק שאתם מחפשים בעזרת סרטונים....
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic. ... &sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

על זה שאריק מבין במכונות אין ויכוח, אני חושב שזה מאוד לא חברי לנופף בידע מול הפרצוף כשאין כוונה לעזור, הוא לא נדפק ולא כלום הכרטיס הזה יכול לעבוד! המונים ברחבי העולם הפעילו אותו, אריק הפעיל אותו ואין שום סיבה שגם ג'אקיבו לא יפעיל אותו.

אם אריק לא התכוון לעזור מלכתחילה, הוא לא היה צריך להתגרות ככה.
אם יש לך כל כך הרבה ידע למה שלא תלמד אותנו גם, תשתף אותנו בידע שלך, צא מנקודת הנחה שתכלס אף אחד לא יקנה מכונה, אני חושב שמי שכבר מחליט ללכת על זה אז הוא יבנה לבד, זה חלק בלתי נפרד מהכיף, אז אין שום סיבה שלא תלמד אותנו, ובמיוחד את ג'אקיבו שכבר הוציא הרבה כסף.

ג'אקיבו אם אריק לא יעזור לך תמשיך לשאול בפורומים בחו"ל, תחפש סרטונים ב:YOUTUBE זה ניתן להפעלה.
אל תתיאש!!!
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

או קיי יש פה הרבה שטויות שעפות באוויר

דבר ראשון אני מצטער אם פגעתי במישהו ובנתיים לא ניבלתי את הפה שלי ואת זה אפשר לראות בהודעות האחרות

אבל שוב פעם אני הגבתי בשביל ולמען יראו ויראו

הג'קוב הזה אכל סרט עם הכרטיס מסך שלו וכמו שאמרתי הכרטיס לא יתן לו כלום

כולם יכולים לעשות את הטריק המסכן עם כרטיס מסך רגיל ולא חייבים לקנות כרטיס מיוחד מחול

ג'קוב אתה יכול פשוט להודות שעשית קניה לא חכמה עם הכרטיס שלך כי אין שום כרטיס בעולם שלא מבצע את אותם פעולות כמו הכרטיס שקנית

דבר שני אני בסך הכל נתתי היזדמנות לאנשים שרוצים דבר אמיתי ולא חארטה

דבר שלישי אם תמשיך לדבר על מכונות עם מסך LCD כניראה שבאין אין לך כלום בקופסא שזה המכונות של היום
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

eric כתב:או קיי יש פה הרבה שטויות שעפות באוויר

דבר ראשון אני מצטער אם פגעתי במישהו ובנתיים לא ניבלתי את הפה שלי ואת זה אפשר לראות בהודעות האחרות

אבל שוב פעם אני הגבתי בשביל ולמען יראו ויראו

הג'קוב הזה אכל סרט עם הכרטיס מסך שלו וכמו שאמרתי הכרטיס לא יתן לו כלום

כולם יכולים לעשות את הטריק המסכן עם כרטיס מסך רגיל ולא חייבים לקנות כרטיס מיוחד מחול

ג'קוב אתה יכול פשוט להודות שעשית קניה לא חכמה עם הכרטיס שלך כי אין שום כרטיס בעולם שלא מבצע את אותם פעולות כמו הכרטיס שקנית

דבר שני אני בסך הכל נתתי היזדמנות לאנשים שרוצים דבר אמיתי ולא חארטה

דבר שלישי אם תמשיך לדבר על מכונות עם מסך LCD כניראה שבאין אין לך כלום בקופסא שזה המכונות של היום

לאריק : דבר ראשון יפה שאתה מתנצל והתנצלות מקובלת עליי. :P

ופעם הבאה שאתה מגיב לא רק לי לכל חברי הפורום פה. עדיף שזה היה בצורה הולמת לא שחצנית ומעליבה איך שעשית רוב הזמן. ולא לנצל את ההודעה שלי או של כל אחד אחר בשביל המכונות שלך. תאמין לי זה יותר מכובד גם בשבילך.מי שירצה לקנות ממך הוא כבר יודע תפרטים שלך.
גם עכשיו בהודעה שלך יש טון לא לעניין שאתה אומר "הגקו"ב הזה אכל סרט"
אפשר להגיב מה שאתה רוצה בצורה מנומסת ולא מעליבה.

דבר שני אני כן עשיתי קניה חכמה . הכרטיס הזה הגדולה שלו שיודע לרדת ל15KHZ ואף כרטיס בעולם לא עושה את זה .
יש תוכנות שמדמות את זה כמו SOFT 15KHZ אבל זה לא אותו דבר. חוץ מזה הוא נותן לך רמת דיוק של פיקסלים אחד לאחד כמו במכונה. רזלוציה של כל משחק כמו המקורי ויש עוד הרבה מעלות לכרטיס הזה. אתה אולי חושב שהכרטיס הזה
לא טוב. אולי לא הצלחת לתפעל אותו. אני הצלחתי ותאמין לי שאני לא יכול להסתכל על שום דבר אחר בעולם חוץ מהכרטיס הזה.ועוד משהו תיראה שכל מי שבונה מכונה רציני בחו"ל דבר ראשון מזמין את הכרטיס הזה. אז מה גם שם אף אחד לא מבין. יש קהילות ופורמים באינטרנט רק על הכרטיס הזה.

http://youtu.be/lFGObA6iK9w" onclick="window.open(this.href);return false;

קבל קישור לאחד ממאות אנשים שבנו מכונה עם ARCADE VGA הכרטיס מסך.
ותבין על מה אני מדבר.
http://www.ultimarc.com/avgainf.html" onclick="window.open(this.href);return false;
וזה עוד קישור של החברה עצמה.

זקי ;)
נעול